Șef al departamentului Finanțe și Contabilitate

Constructii cladiri si dezmembrari
ANGAJAȚII DE LA ANTAL

Fii unul dintre cei peste 250 de angajați
din grupul antal condus de familie!

Descarcă descrierea postului
Profilul dvs.
  • Studii finalizate în administrarea afacerilor sau formare comercială cu formare suplimentară ca contabil / specialist fiscal sau calificări comparabile
  • În mod ideal, câțiva ani de experiență profesională în industria construcțiilor
  • Cunoașterea programelor de contabilitate financiară (de preferință Diamant)
  • Abilitatea de a comunica și de a lucra în echipă, precum și un sentiment de responsabilitate
  • Gândire antreprenorială, loialitate, reziliență și inițiativă
Activitățile dvs.
  • Intocmeste situatii financiare trimestriale si anuale pentru toate companiile
  • Monitorizarea si optimizarea activitatilor si proceselor in contabilitate
  • Partener competent pentru auditori, consultanți fiscali, bănci și companii de asigurări
  • Preluarea conducerii tehnice a unei echipe mici
  • Monitorizarea vânzărilor și controlul proiectelor
  • Persoana de contact din echipă pentru toate întrebările contabile și fiscale
  • Procesarea tuturor asigurărilor companiei, a contractelor de leasing, a contractelor de împrumut etc.

Ce vă oferim

De ce ANTAL

  • Loc pentru idei, pentru că TU ești expertul
  • Superiorii tăi au întotdeauna o ureche deschisă pentru tine. Încercați-l, deja în interviul de angajare
  • Stabilitate și securitate într-o companie orientată spre viitor

Condiții-cadru atractive

  • Remunerație peste standard
  • Dezvoltare personala si profesionala
  • Băuturi gratuite și evenimente de echipă
  • Sistemul de pensii al întreprinderilor

Aplicație
Vă rugăm să încărcați documentele complete ale cererii, inclusiv CV-ul și scrisoarea de intenție.
Încărcarea...
fileuploaded.jpg
Încărcarea nu a reușit. Dimensiunea maximă pentru fișiere este de 10 MB.
*max. 10 MB.
Cum ai auzit despre noi?
Îţi mulţumesc foarte mult!
Am primit cererea dumneavoastră și vă vom contacta în scurt timp! ✅
Mă scuzați. Ceva nu a mers bine. Vă rugăm să încercați din nou.
ÎNTREBĂRILE AU RĂMAS FĂRĂ RĂSPUNS?

Contactați-ne

AȘTEPTĂM CU NERĂBDARE SĂ PRIMIM CEREREA DVS.!

Noul tău loc de muncă așteaptă!